Wielkanocna zbiórka żywności  2021

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, z myślą o potrzebujących, jak co roku na terenie naszej szkoły odbyła się świąteczna zbiórka żywności. Wzięła w niej udział cała społeczność szkolna. Uczniowie chętnie  udzielali się w tym dobroczynnym przedsięwzięciu. Zebrano mnóstwo artykułów mączno-zbożowych, konserw, kawy, herbaty, a także słodyczy. Z zebranych produktów przygotowano paczki świąteczne, które zostały przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom.

Szkolne Koło Wolontariatu nie zapomniało również o swojej już podopiecznej Pani Krysi, której wręczono własnoręcznie zrobiony stroik i kartkę świąteczną. Jak co roku czekała na paczkę od szkoły, która sprawiła jej ogromną radość. Takie spotkanie było również okazją do rozmowy i wspomnień.