ZABAWA ANDRZEJKOWA

Szkolne Koło Wolontariatu zorganizował zabawę andrzejkową dla osób niepełnosprawnych z
naszej miejscowości i ich opiekunów. Wszyscy razem tańczyli, brali udział w zabawach, a wróżby, tak
wyczekiwane tego dnia, świetnie urozmaiciły czas. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
Dzięki takiemu spotkaniu młodzi ludzie się integrują, czują radość i spełnienie.
#Każdyinnywszyscyrówni

#SprzątamyDlaPolski

Dnia 4 października wolontariuszki z klasy 5 brały udział w 6. edycji #SprzątamyDlaPolski, której celem jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji.

POLA NADZIEI

„POLA NADZIEI”

Nasze wolontariuszki sprzedawały cebulki żonkili wśród uczniów, rodziców, nauczycieli, a cały dochód zostanie przeznaczony dla podopiecznych Fundacji im. A. Worwy na ich leczenie i rehabilitację. Dziękujemy wszystkim za ofiarność.

OBCHODY DNIA GODNOŚCI

W dniu 10 maja uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami wzięli udział wobchodach 60-lecia istnienia PSONI. Z tej okazji podopieczni BARKI, na scenie OCK w Jabłonce, wystawili piękne, wzruszające przedstawienie „Gdzie jest szczęście”. Dziękujemy im za zaproszenie i gratulujemy. Uczennice Weronika Fitak i Zuzanna Lichosyt reprezentowały również naszą szkołę w Zespole „Orawianie”, który zagrał i zaśpiewał podczas tej uroczystości.