WOLONTARIUSZE W AKCJI

Bez tytułuCzas przedświąteczny, to szczególny okres, kiedy pomaganie jest nam bliższe i jesteśmy wrażliwsi na potrzeby innych. Warto było ulec tej świątecznej atmosferze i  pomóc osobie starszej i chorej w przedświątecznych porządkach.

Razem z opiekunem uczniowie Mateusz Łowas, Jakub Chlebek, Stanisław Zając, Oliwia Barszcz udali się do Pani Krysi, aby pomóc jej w porządkach. Wręczyli jej również własnoręcznie wykonany stroik bożonarodzeniowy.

Z kolei wolontariuszki Małgorzata Kramarz, Anna Kułach oraz Natalia Lichosyt udały się do Pani Marii Styruły, aby wręczyć jej stroik bożonarodzeniowy i złożyć życzenia świąteczne.

Rozmowa, uśmiech czy potrzymanie za rękę wywoływały na twarzach naszych starszych przyjaciół uśmiech oraz łzy szczęścia.

Agata Barszcz

20191216 140515