„Misie Ratownisie”

Nasza szkoła przyłączyła się do kolejnej edycji  „Misie Ratownisie”. Akcja ta jest organizowana w ramach  XI Memoriału im. Grzegorza Wesołowskiego. Polegała na zbiórce artykułów higienicznych i środków czystości dla najuboższych.

Dnia 9 listopada  odbyły się rozgrywki siatkowe na hali sportowej w Lipnicy Wielkiej. Drużyny walczyły o puchar J.E. Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego. Wtedy też zebrane artykuły zostały przekazane do specjalnych pojemników na hali sportowej. Będą one dostarczone do najbardziej potrzebujących i starszych. Akcja ta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej. Dziękujemy.

Agata Barszcz

IMG 20191111 WA0000