KONKURS PLASTYCZNY O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ

„EKOLOGICZNA WIOSNA”

Cele konkursu:

• Kształtowanie postaw ekologicznych.
  • Zrozumienie konieczności ochrony środowiska.
  • Dostrzeganie zależności pomiędzy człowiekiem, a otaczającym go środowiskiem.
  • Odkrywanie własnych zdolności i możliwości.

Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III i IV-VIII
  2. W konkursie wezmą udział prace plastyczne wykonane dowolną techniką (malarstwo, collage, rysunek, grafika, techniki mieszane i inne).
  3. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę plastyczną.
  4. Prace powinny zawierać treści ekologiczne ukazujące prawidłowe postawy wobec środowiska przyrodniczego.
  5. Każda praca musi zawierać na odwrocie metryczkę, w której powinny być zawarte dane autora pracy tj. imię i nazwisko oraz klasa.
  6. Konkurs trwa do 19 marca 2019r.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Dzień Wiosny.
  8. Prace należy składać Pani A. Janowiak lub A. Barszcz