Debata Oksfordzka - warsztaty

Na czym polega Debata Oksfordzka? Jak skutecznie budować linię argumentacji? W jaki sposób prowadzić dyskusję? Jak radzić sobie ze stresem? Na co zwracać uwagę w trakcie wystąpień publicznych? Odpowiedzi na te pytania przedstawiciele młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Św. Stanisława Kostki i Szkoły Podstawowej im. Bł. Jana Pawła II  mogli poznać w trakcie warsztatów prowadzonych przez trenera interpersonalnego Pana Krzysztofa  Iszczuk z Krakowa.

Szkoły przystąpiły do kolejnej edycji kampanii społecznej  „NO PROMIL-NO PROBLEM”, w ramach której odbyło się szkolenie dla młodzieży na w/w temat.

Agata Barszcz

20191114 094159