PROGRAM EMOCJA

PROGRAM EMOCJA

II moduł Międzynarodowego Programu Emocja kierował nas do Krainy Wyobraźni. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem realizowali zaplanowane zadania wykorzystując swoją fantazję i wyobraźnię np. kodowanie, opowiadanie o żółtym baloniku, magiczne pudełko. Tematem innowacji „Czytam z Emocją” w oddziale przedszkolnym była bajka: „PIOTRUŚ PAN, czyli o tym, gdzie może zaprowadzić nas nasza wyobraźnia”. Przy tym dzieci bawiły się w bitwę morską z kapitanem Hakiem, budowali makietę Nibylandii. Z kolei uczniowie z klas I-III w ramach innowacji „EkoEmocje” wykonali  ekologiczne ozdoby świąteczne oraz karmniki. Tworzyli ludziki z kasztanów, żołędzi i jarzębiny oraz misie Przytulanki z ręczników. Dużo pozytywnych  emocji wzbudziła akcja „Kartki z Iskierkami Emocji”. Dzieci tworzyli kartki do wymiany dla swojego partnera z Malborka, Częstochowy i Krakowa.

Wszyscy posiadają „pudełko” z wyobraźnią i od nas samych
zależy, jak będziemy z niego korzystać.

Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1Ws41REnE2h8AIrOKOqA_ow1f6JXJkrtm?usp=sharing