Dnia 21 stycznia w murach naszej szkoły zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni Goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uczniowie klas O-IV przygotowali dla nich program artystyczny, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli.

Następnie wnukowie wręczyli swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Po części oficjalnej niecodzienni Goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech a także łzy wzruszenia. Był to naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków!

Foto-relacja z dnia Babci i Dziadka w naszej szkole