SZKOLNA WIGILIA

Bez tytułuBoże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie najbliższych. 20 grudnia
w naszej szkole panowało wielkie poruszenie. Od rana wyczuwało się świąteczną atmosferę, którą nasilał wystrój i dekoracje.

Uczniowie z podziałem na klasy młodsze 0-III i klasy starsze IV-VIII wspólnie spotkali się na szkolnym korytarzu, gdzie składali sobie życzenia, łamali się opłatkiem oraz zasiedli do stołu, aby skosztować  tradycyjnych wigilijnych smakołyków. Rodzice zadbali o przygotowanie tych stołów. Wspólne kolędowanie przeplatane życzeniami świątecznymi zakończyło to uroczyste spotkanie.

Barszcz Agata

• wigilia_1