Kolęda w szkole

Czas po Świętach Bożego Narodzenia w naszej polskiej tradycji to czas spotkań rodzin z duszpasterzem tzw. kolęda.  W szkole spędzamy sporo godzin, dlatego możemy śmiało stwierdzić, że szkoła to wielka rodzina.

10 stycznia 2020r. przyjęliśmy w naszej społeczności szkolnej Ks. Proboszcza Jerzego Bargiela, który odwiedził nas z wizytą duszpasterską. Wśród śpiewu kolęd modliliśmy się też o potrzebne łaski dla nauczycieli, wychowawców, pracowników naszej szkoły, a także dla uczniów i ich rodzin. Ks. Proboszcz pobłogosławił naszą szkołę i zgromadzonych na uroczystości nauczycieli, pracowników i uczniów. Każdy z obecnych otrzymał pamiątkowy obrazek. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w kolędzie.

Agata Barszcz

• kolęda_1